Odznaczenia państwowe

05-02-2019

W dniu 16.07.2018r. rozpoczęte zostały obchody 20-lecia działalności JZR. W Hotelu „Dąbrówka” w Jastrzębiu Zdroju odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych.

Podczas uroczystości Sekretarz Stanu w Ministerstwie Energii p. Grzegorz Tobiszowski w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy udekorował zasłużonych Pracowników Jastrzębskich Zakładów Remontowych Sp. z o.o. medalami za długoletnią służbę (złotym, srebrnym i brązowym). W akcie dekoracji uczestniczył również Zastępca Prezesa ds. Technicznych w Jastrzębskiej Spółce Węglowej S.A.-  p. Tomasz Śledź oraz Prezes Jastrzębskich Zakładów Remontowych Sp. z o.o. - p. Rafał Rychter. Otrzymane medale są formą uznania za trud i zaangażowanie jakie pracownicy włożyli dla rozwoju Spółki. Wyróżnionym pracownikom Prezes Spółki przyznał również nagrodę pieniężną. Odznaczenia otrzymało 26 pracowników Spółki:

  • 19 medali złotych, 
  • 6 medali srebrnych
  • 1 medal brązowy. 

Z uwagi na fakt, że w 20-letniej historii JZR pierwszy raz odbyła się uroczystość takiej rangi, towarzyszyło jej wiele pozytywnych emocji. Ceremonia wręczenia medali dedykowana była pracownikom, którzy swą postawą w pracy przyczynili się również do wzrostu wartości Spółki. 
Jeszcze raz Wszystkim odznaczonym Pracownikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.