Wydarzenie

Spółka nagrodzona platynowym medalem

Wyprodukowany przez JZR Sp. z o.o. przenośnik zgrzebłowy typu PRJZR-400 do prac ratowniczych, został uznany za najlepszy wynalazek w branży, zdobywając platynowy medal na XIV Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTAGR 2021.

Przenośnik został doceniony również:

  • złotymi medalami w 119 edycji Międzynarodowych Targów Wynalazczości CONCOURS LÉPINE 2020 we Francji oraz w Międzynarodowych Targach Wynalazczości i Desingu KIDE 2020 wTajwanie,
  • srebrnymi medalami podczas edycji Tygodnia Innowacji IWA 2020 w Maroko oraz XX Jubileuszowych Targach Innowacji i Technologii MALEYSIA TECHNOLOGY EXPO MTE 2021 w Malezji.

Przenośnik przeznaczony jest do stosowania wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność szybkiego dotarcia do osób poszkodowanych lub przygotowania miejsca zdarzenia pod właściwą akcję ratunkową. Lekka i modułowa budowa pozwala na szybki transport poszczególnych jego elementów do miejsca docelowej zabudowy, a wprowadzona uniwersalność konstrukcji umożliwia dowolną konfigurację, zależnie od wymaganej długości (max. 40m) , czy medium zasilania.

Urządzenie jest transportowane w specjalnych kontenerach, które dzięki swojej budowie można przewozić na platformach kołowych lub za pomocą transportu podwieszanego.