Przetargi

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Youtube

Szanowni Państwo!

W związku z pandemią koronawirusa, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników informujemy, iż otwarcia ofert będą odbywać się bez udziału Oferentów. Informacje dotyczące dalszej procedury przetargowej, zostaną przekazane Państwu drogą mailową lub telefoniczną.

Powyższe obostrzenie dotyczy wyłącznie przetargów nie podlegających rygorom Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Dziękujemy za wyrozumiałość.


Uprzejmie Państwa informujemy, iż z dniem 01.11.2019r. wszystkie płatnosci wobec naszych kontrahentów z tytułu dostaw i usług będą dokonane w mechanizmie podzielnej płatnosci (MPP, split payment).


Serdecznie zapraszamy firmy zainteresowane dostawami materiałów, usług oraz świadczeniem robót budowlanych do zarejestrowania się w bazie dostawców Jastrzębskich Zakładów Remontowych Sp. z o.o. na Platformie Logintrade pod adresem: https://jzr.logintrade.net/rejestracja. Firmy, które dokonają takiej rejestracji, będą informowane e-mailem na zamieszczony w bazie dostawców adres o ogłaszanych potrzebach zakupowych JZR Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa w przypadku problemów z rejestracją: Jerzy Sopala, tel. 32 438 8061.


 

Zakup nowych części do hydrauliki sterowniczej. ZAKUP FABRYCZNIE NOWYCH UCHWYTÓW BLOKU STERUJĄCEGO I WYKONAWCZEGO FRS 19/45 ZAKUP NOWYCH RUR ZAKUP NOWYCH KSZTAŁTOWNIKÓW ZAKUP FABRYCZNIE NOWEJ TAŚMY GÓRNICZEJ TRUDNOPALNEJ Z DOPUSZCZENIEM DO STOSOWANIA POD ZIEMIĄ. Zakup fabrycznie nowych Podnośnika-chwytaka magnetycznego do blach i profili 1000 kg Zakup fabrycznie nowych Podnośników-chwytaków magnetycznych do blach i profili 300 kg Zakup fabrycznie nowych Wózków paletowych z systemem QuickLift EUROKRAFTpro Przetarg nieograniczony – Gumowanie bębnów napędowych oraz zwrotnych na rok 2023. Nr przetargu 556/TPR/2022. Zakup części do przekładni RFM-3160H1 KUMERA