Przetargi

Uprzejmie Państwa informujemy, iż z dniem 01.11.2019r. wszystkie płatnosci wobec naszych kontrahentów z tytułu dostaw i usług będą dokonane w mechanizmie podzielnej płatnosci (MPP, split payment)

 

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 02.01.2019r. planowane jest uruchomienie nowej platformy zakupowo-aukcyjnej Marketplanet - która będzie wykorzystywana w całej Grupie Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA.

Wszyscy Dostawcy / Wykonawcy, którzy są zainteresowani współpracą z naszą firmą tj. uczestnictwem w ofertowaniu i postępowaniach przetargowych proszeni są o dokonanie rejestracji na platformie zakupowo-aukcyjnej Marketplanet pod adresem: oneplace.marketplanet.pllub kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace tel: +48 22 576 87 90, gdzie konsultanci poinformują Państwa o możliwościach platformy.

Serdecznie zapraszamy firmy zainteresowane dostawami materiałów, usług oraz świadczeniem robót budowlanych do zarejestrowania się w bazie dostawców Jastrzębskich Zakładów Remontowych Sp. z o.o. na Platformie Logintrade pod adresem: https://jzr.logintrade.net/rejestracja. Firmy, które dokonają takiej rejestracji, będą informowane e-mailem na zamieszczony w bazie dostawców adres o ogłaszanych potrzebach zakupowych JZR Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa w przypadku problemów z rejestracją: Jerzy Sopala, tel. 32 72 15 180.